88 Görüntülenme
23 Numara
6.4 IMDB Puanı

23 Numara

(The Number 23)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Fernley Phillips
23 Numara izle ⭐ 23 Numara (The Number 23) 2007 - Amerika yapımı Gizem, Gerilim ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Number 23, 2007 yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. Joel Schumacher tarafından yönetilen ve Jim Carrey, Virginia Madsen ve Logan Lerman'ın oynadığı film, Walter Sparrow adlı bir adamın hikayesini anlatıyor.

Walter, sıradan bir hayat yaşayan bir kitapçıdır. Bir gün, karısı Agatha, bir kitapçıda 23 Numara adlı gizemli bir roman bulur. Walter, romanı okumaya başlar ve romanda anlatılan olayların kendi hayatında da gerçekleştiğini fark eder.

Romanda, 23 sayısının uğursuz olduğuna inanan bir adamın hikayesi anlatılır. Bu adam, 23 sayısının kendi hayatında da gerçekleştiğini fark eder ve bu durum onu saplantı haline getirir.

Walter, romanda anlatılan olayların kendi hayatında da gerçekleştiğini fark ettikçe, saplantı haline gelir. 23 sayısının uğursuz olduğuna inanmaya başlar ve bu durum onun hayatını alt üst eder.

Film, Walter'ın 23 sayısına olan saplantısını ve bu saplantının onu nasıl etkilediğini anlatıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın