26 Görüntülenme
’71
7.2 IMDB Puanı

’71

('71)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Gregory Burke
Ödüller 2 BAFTA 13 wins & 31 nominations total.Nominated for 2 BAFTA 13 ödül & 31 Adaylık. total
'71 izle ⭐ '71 YIL - ÜLKE yapımı Aksiyon, Suç ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. '71, 1971 yılında Kuzey İrlanda'da geçen bir gerilim filmidir. Film, genç bir İngiliz askerin, ayaklanma sırasında birliklerinden ayrıldıktan sonra hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Filmin başrolünde Jack O'Connell yer alıyor. O'Connell, Gary Hook adlı genç bir İngiliz askerini canlandırıyor. Hook, Belfast'a yeni gönderilen bir askeridir. Bir gün, birliği bir sokak çatışmasına girer ve Hook, karışıklıkta birliklerinden ayrılır.

Hook, kendini tek başına ve düşman topraklarında bulur. Her taraftan kuşatılmış olan Hook, hem IRA hem de İngiliz kuvvetlerinin hedefi haline gelir. Hook, hayatta kalmak için tek başına mücadele etmek zorundadır.

'71, Kuzey İrlanda'nın karanlık ve şiddetli tarihini gözler önüne seren bir filmdir. Film, savaşın yıkıcı etkilerini ve insan doğasının karanlık tarafını gösteriyor.

Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, O'Connell'in performansı, yönetmenliği ve atmosferi için övgü topladı.