137 Görüntülenme
A.X.L
5.3 IMDB Puanı

A.X.L

(A-X-L)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Oliver Daly
A.X.L izle ⭐ A.X.L 2018 - Amerika yapımı Aksiyon, Dram ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. A.X.L. 2018 yapımı bir Amerikan bilim kurgu macera filmidir. Filmin yönetmenliğini Oliver Daly, senaristliğini ise Dan Mazeau ve Ryan Engle üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Alex Neustaedter, Becky G, Thomas Jane, Dominic Rains ve John Malokovich yer almaktadır.

Film, yarının askerlerini korumaya yardımcı olmak için ordu tarafından yaratılmış çok gizli, robotik bir köpeği konu alıyor. A.X.L., Saldırı, Keşif ve Lojistik anlamına gelir ve en gelişmiş, yeni nesil yapay zekayı içerir.

Yanlış giden bir deneyden sonra, A.X.L., çölde tek başına saklanırken iyi kalpli bir genç olan Miles (Neustaedter) tarafından keşfedilir. Miles, A.X.L. ile iletişim kurmanın bir yolunu bulur ve ikisinin arasında güçlü bir bağ gelişir.

Ancak, A.X.L.'yi yaratan bilim adamları, onu geri almak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Miles ve A.X.L., kendilerini bilim adamlarının intikamından korumak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.