58 Görüntülenme
Acı Hasat
5.9 IMDB Puanı

Acı Hasat

(Bitter Harvest)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Richard Bachynsky Hoover, George Mendeluk
Acı Hasat izle ⭐ Acı Hasat (Bitter Harvest) 2017 - Kanada yapımı Dram, Tarih ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Bitter Harvest, 1930'lu yıllarda Ukrayna'da yaşanan Holodomor soykırımını konu alan bir drama filmidir. Film, Sovyetler Birliği'nin Ukrayna'yı işgal etmesinden sonra milyonlarca insanın açlıktan ölmesine neden olan bu trajediyi anlatıyor.

Filmin başrolünde Max Irons, Samantha Barks ve Barry Pepper yer alıyor. Filmin yönetmenliğini George Mendeluk üstleniyor.

Film, Ukraynalı bir ressam olan Yuri (Max Irons) ve sevgilisi Natalka'nın (Samantha Barks) hikayesini anlatıyor. Yuri, Sovyetler Birliği'nin baskılarına karşı çıkan bir aileden geliyor. Natalka ise bir köylü kızıdır. İki genç, birbirlerine aşık olurlar ve evlenmeye karar verirler.

Ancak Sovyetler Birliği, Ukrayna'yı işgal eder. Yuri, Sovyet karşıtı bir grupta yer alır ve Natalka'yı korumak için mücadele eder. Yuri ve Natalka, Sovyet rejiminin acımasızlığına karşı hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalırlar.

Bitter Harvest, Holodomor soykırımının trajik hikayesini anlatan önemli bir filmdir. Film, Sovyetler Birliği'nin baskıcı rejiminin ve açlığın insanlığa verdiği zararı gözler önüne seriyor.