135 Görüntülenme
Açık Tehlike
6.9 IMDB Puanı

Açık Tehlike

(Clear and Present Danger)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom Clancy, Donald E. Stewart, Steven Zaillian
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 3 ödül & 11 adaylık. total
Açık Tehlike izle ⭐ Açık Tehlike (Clear and Present Danger) 1994 - Amerika yapımı Aksiyon, Dram ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Clear and Present Danger (1994), Phillip Noyce tarafından yönetilen ve Tom Clancy'nin aynı adlı romanından uyarlanan bir Amerikan aksiyon gerilim filmidir. Filmde Harrison Ford, Jack Ryan rolünde oynuyor.

Film, CIA analisti Jack Ryan'ın, Kolombiya uyuşturucu karteline karşı gizli bir savaş başlatmasını konu alıyor. Ryan, Başkan'ın en yakın dostlarından birinin öldürülmesini araştırırken, kartle ile CIA arasında tehlikeli ilişkileri ortaya çıkarır. Ryan, Amerikan hükümetinin ve Kolombiya uyuşturucu kartellerinin arasındaki tehlikeli ilişkileri ortaya çıkarmaya çalışırken, hayatta kalmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Film, Tom Clancy'nin romanlarına dayanan bir dizi filmden biridir. Film, gerilim dolu atmosferi, aksiyon sahneleri ve Harrison Ford'un etkileyici performansı ile dikkat çekiyor.