52 Görüntülenme
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş – Bölüm 1
6.6 IMDB Puanı

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş – Bölüm 1

(The Hunger Games: Mockingjay - Part 1)
Senaryo Peter Craig, Danny Strong, Suzanne Collins
Ödüller 21 ödül & 32 Adaylık.
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 izle ⭐ Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 (The Hunger Games: Mockingjay - Part 1) 2014 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 filmi, Suzanne Collins'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, Katniss Everdeen'in Panem'deki isyanın yüzü haline gelmesini ve Capitol'e karşı savaşmasını konu almaktadır.

Katniss, 75. Açlık Oyunları'ndan kurtulduktan sonra Bölge 13'e götürülür. Bölge 13, Capitol'e karşı isyanı yöneten yeraltı şehridir. Başkan Coin, Katniss'in isyanın sembolü olmasını ister ve onu propaganda filmlerinde kullanır.

Katniss başlangıçta isyanın yüzü olmak istemez. Ancak Peeta'nın Capitol'un elinde olduğunu öğrenince, onu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Katniss, propaganda filmlerinde oynamaya başlar ve Capitol'e karşı savaşmayı kabul eder.

Katniss ve isyancılar, Capitol'un propaganda saldırılarına karşı koymaya çalışırlar. Katniss, bir Mockingjay olarak bilinen sembolü kullanarak, halkı isyana katılmaya çağırır.