184 Görüntülenme
Adaletin Sembolü
6.1 IMDB Puanı

Adaletin Sembolü

(Dragon Tiger Gate)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Yuk Long Wong, Edmond Wong
Ödüller 1 ödül & 6 Adaylık.
Adaletin Sembolü izle ⭐ Adaletin Sembolü (Dragon Tiger Gate) 2006 - Hong Kong yapımı Aksiyon, Gerilim ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Dragon Tiger Gate, 2006 yapımı, Wilson Yip tarafından yönetilen ve Donnie Yen, Stephen Fung, Shawn Yue ve Charlie Yeung'un başrollerini paylaştığı bir Hong Kong dövüş sanatları filmidir. Film, 1990'ların Hong Kong'unda, iki dövüş sanatları okulunun arasındaki rekabeti ve bu rekabetin ortasında kalan iki gencin hikayesini anlatıyor.

Film, Dragon Gate ve Tiger Gate adında iki dövüş sanatları okulunun hikayesiyle başlıyor. Dragon Gate, geleneksel dövüş sanatlarını öğreten bir okuldur. Tiger Gate ise modern dövüş sanatlarını öğreten bir okuldur.

Dragon Gate'in başöğretmeni, Master Wong'dur. Master Wong, genç bir öğrencisi olan Xiaolong'a (Yen) güvenir ve onu okulun geleceği olarak görür. Tiger Gate'in başöğretmeni ise Master Xian'dır. Master Xian, Xiaolong'un yeteneklerini kıskanır ve onu yenmek ister.