36 Görüntülenme
Addams Ailesi 2
5.4 IMDB Puanı

Addams Ailesi 2

(The Addams Family 2)
Kategori
Senaryo Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Addams Ailesi 2 izle ⭐ Addams Ailesi 2 (The Addams Family 2) 2021 - Amerika yapımı Animasyon, Komedi ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Çarşamba ve Pugsley çocuklarının çok hızlı büyüdüğünü ve Addams değerlerini ihmal ettiğini hisseden Gomez ve Morticia, bir aile tatilinin uygun olduğuna karar verir.

Yola Çıkmak: Addam'lar tüyler ürpertici karavanlarına binip Amerika'yı baştan başa geçen bir maceraya atılıyor.

Kültür Çatışması: Yol boyunca ilginç karakterlerle ve tuhaf durumlarla karşılaştıklarında, korkunç duyarlılıkları "normal" toplumla çatışır.

Çarşamba Gününün Kimlik Krizi: Her zaman şüpheci olan Addams çocuğu Çarşamba, aile kimliğini sorgulamaya başlar. Gerçek babası olduğunu iddia eden bir bilim adamıyla karşılaşır ve bu durum kafa karışıklığına ve kendini keşfetmeye yol açar.

Aile Bağları (Addams Tarzı): Kaosa ve Çarşamba günkü şüphelere rağmen film ailenin önemini vurguluyor. Addams klanı zorluklarla birlikte yüzleşir ve sonuçta benzersiz aile dinamiklerine olan sevgilerini ve takdirlerini yeniden teyit eder.

Mizah ve Kalp: Film, Addams Ailesi'nin kara mizahına ve korkunç şakalarına sadık kalıyor. Ancak aynı zamanda hikayeye yürek katıyor, ailenin ve kendine sadık kalmanın önemini vurguluyor.