135 Görüntülenme
Addicted to Fresno
5.4 IMDB Puanı

Addicted to Fresno

(Addicted to Fresno)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Karey Dornetto
Addicted to Fresno izle ⭐ Addicted to Fresno 2015 - Amerika yapımı Komedi, Suç ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Fresno'ya Bağımlılık (2015), Jamie Babbit tarafından yönetilen ve Jason Lew tarafından yazılan bir Amerikan komedi-drama filmidir. Filmde Judy Greer ve Aubrey Plaza, Shannon'ın seks bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyona gitmesinin ardından seks bağımlısı hale gelen iki kız kardeş Shannon ve Martha'yı canlandırıyorlar.

Shannon ve Martha hayatlarıyla mücadele ediyor. Shannon rehabilitasyondan yeni çıkmıştır ve hayatını yeniden düzene sokmaya çalışmaktadır, ancak hızla eski alışkanlıklarına geri döner. Martha, kendisini ve ailesini geçindirmeye çalışan bir seks işçisidir.

İki kız kardeş buluştuğunda ortak bağımlılıkları üzerinden bir bağ kurarlar. Birlikte giderek daha fazla zaman geçirmeye başlarlar ve her türlü belaya girerler. Sonunda bağımlılıkları hayatlarına zarar vermeye başlar ve yardım mı alacakları yoksa yıkıcı yollarına devam mı edeceklerine karar vermek zorunda kalırlar.

Fresno'ya Bağımlılık, bağımlılık ve onun üstesinden gelme mücadelesi hakkında komik ve yürek burkan bir film. Film iyi oynanmış, iyi yazılmış ve gerçekten çok komik sahneler içeriyor. Ancak filmde bağımlılık, seks işçiliği ve yoksulluk gibi bazı ciddi konulara da değiniliyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın