360 Görüntülenme
All Eyez On Me
5.9 IMDB Puanı

All Eyez On Me

(All Eyez on Me)
Yönetmen
Senaryo Jeremy Haft, Eddie Gonzalez, Steven Bagatourian
All Eyez On Me izle ⭐ All Eyez On Me 2017 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Müzik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. All Eyez on Me, 2017 yapımı bir Amerikan biyografik drama filmidir. Benny Boom tarafından yönetilen filmde Demetrius Shipp Jr., Tupac Shakur'u canlandırmaktadır. Film, Shakur'un erken yaşlarından 25 yaşında suikaste uğramasına kadar olan hayatını anlatıyor.

Film, Shakur'un New York City'de büyüdüğü, annesinin Black Panther Partisi'nde aktif olduğu ve rapçi olmaya karar verdiği günleri anlatıyor. Shakur, kısa sürede başarılı bir rapçi olur ve müziğiyle toplumsal sorunlara dikkat çeker. Ancak, Shakur'un hayatı, 1991'de bir silahlı saldırıya karışmasıyla değişir. Shakur, saldırıdan suçlu bulunur ve hapse girer. Hapishaneden çıktıktan sonra Shakur, Notorious B.I.G. ile bir rekabete girer. Bu rekabet, iki rapçinin hayranları arasında şiddete yol açar.

Shakur, 1996'da Las Vegas'ta bir silahlı saldırıda öldürülür. Ölümü, hip hop dünyasında büyük bir şok etkisi yaratır.

Film, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı. Bazı eleştirmenler, filmin Shakur'un hayatının tüm yönlerini kapsamadığını ve bazı ayrıntılarda hatalı olduğunu savundu. Diğer eleştirmenler ise, filmin Shakur'un hayatının önemli anlarını iyi bir şekilde yakaladığını ve duygusal olarak güçlü bir film olduğunu söyledi.

Film, 116 milyon dolarlık bir bütçeyle 87 milyon dolar hasılat elde etti.