55 Görüntülenme
Allan Quatermain and the Lost City of Gold
4.5 IMDB Puanı

Allan Quatermain and the Lost City of Gold

(Allan Quatermain and the Lost City of Gold)
Kategori
Yönetmen
Senaryo H. Rider Haggard, Gene Quintano, Lee Reynolds
Allan Quatermain and the Lost City of Gold izle ⭐ Allan Quatermain and the Lost City of Gold 1986 - Aksiyon yapımı Macera ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Allan Quatermain and the Lost City of Gold, 1986 yapımı bir Amerikan aksiyon-macera filmidir. Gary Nelson tarafından yönetilen filmde Richard Chamberlain, Sharon Stone, James Earl Jones, Henry Silva ve John Rhys-Davies rol almaktadır. Film, H. Rider Haggard'ın 1887 tarihli aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Film, Allan Quatermain adında bir avcının, kardeşi Sir Henry Quatermain'in kaybolmasını araştırmasını konu alır. Sir Henry, Afrika'da kayıp bir altın şehir aramaktadır. Allan, Sir Henry'nin izini sürmek için Zulu savaşçısı Umslopogaas ve güzel Jesse Huston ile birlikte bir yolculuğa çıkar.

Yolculukları sırasında Allan ve arkadaşları, çeşitli tehlikelerle karşılaşırlar: vahşi hayvanlar, düşman kabileler ve acımasız beyaz avcılar. Ancak Allan ve arkadaşları, cesaret ve dayanıklılık göstererek tüm zorlukların üstesinden gelirler ve sonunda kayıp altın şehire ulaşmayı başarırlar.

Ancak, altın şehir düşündükleri gibi bir yer değildir. Şehir, kötü kalpli Lord Agon tarafından yönetilmektedir. Agon, köle olarak çalıştırdığı beyaz insanların altını çalmaktadır. Allan ve arkadaşları, Agon'u durdurmak ve köleleri kurtarmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Allan Quatermain and the Lost City of Gold, aksiyon, macera ve romantik unsurları bir arada barındıran eğlenceli bir filmdir. Film, güzel çekim yerleri, etkileyici özel efektleri ve heyecanlı aksiyon sahneleriyle dikkat çekmektedir.