181 Görüntülenme
Altın Yumruk 2
7.5 IMDB Puanı

Altın Yumruk 2

(The Legend of Drunken Master)
Kategori
Senaryo Edward Tang, Man-Ming Tong, Kai-Chi Yuen
Ödüller 3 ödül & 1 nomination
Altın Yumruk 2 izle ⭐ Altın Yumruk 2 (The Legend of Drunken Master) 1994 - Hong Kong yapımı Aksiyon ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Legend of Drunken Master (1994), Wong Fei-Hung (Jackie Chan) adında genç bir adamın sarhoş dövüş sanatlarıyla kötülere karşı savaşmasını konu alan bir Hong Kong aksiyon komedi filmidir.

Wong Fei-Hung, Çin'in en ünlü kung fu ustalarından biri olan Wong Kei-Ying'in (Lung Ti) oğludur. Ancak Fei-Hung, babasının aksine dövüş sanatlarını eğlence için kullanmayı sevmektedir ve genellikle sarhoş gezmektedir.

Bir gün, Fei-Hung, Çin'den değerli eserleri kaçırmaya çalışan bir grup yabancı suçluyla karşılaşır. Fei-Hung, suçluları durdurmak için sarhoş dövüş sanatlarını kullanır ve başarılı olur. Ancak babası, Fei-Hung'un dövüş sanatlarını bu şekilde kullanmasından hoşlanmaz ve onu evden kovar.

Fei-Hung, babasını geri kazanmak ve değerli eserleri korumak için suçlularla tekrar savaşmak zorundadır. Bu süreçte, sarhoş dövüş sanatlarını mükemmelleştirir ve gerçek bir kahraman olur.

The Legend of Drunken Master, Jackie Chan'in en sevilen filmlerinden biridir ve Hong Kong aksiyon komedi filmlerinin klasiklerinden biri olarak kabul edilir. Film, nefes kesen dövüş sahneleri, Jackie Chan'in özgün komedisi ve aile ilişkileri üzerine dokunaklı bir hikayeyle seyircileri kendine çekmektedir.