67 Görüntülenme
Amatörler Gecesi
5.1 IMDB Puanı

Amatörler Gecesi

(Amateur Night)
Kategori
Senaryo Lisa Addario, Joe Syracuse
Amatörler Gecesi izle ⭐ Amatörler Gecesi (Amateur Night) 2016 - Amerika yapımı Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Amateur Night, 2016 yılında gösterime giren ve Joe Begos tarafından yönetilen bir Amerikan korku filmidir. Film, bir grup gencin, bir striptiz kulübündeki amatör gecede yaşanan korkunç olaylara odaklanıyor.

Film, Dave (Joe Begos), Chris (Dustin Schneider), Jason (James Landry Hébert) ve Josh (Joshua Burgoyne) adında dört gencin hikâyesini anlatıyor. Bu gençler, bir striptiz kulübündeki amatör geceye katılmaya karar verirler.

Ancak, kulübe gittiklerinde, kulübün sahibinin (Nick Principe) ve çalışanlarının (Alexandra Bard, Maria Olsen, Vanessa Leigh) vahşi ve sadist doğasını keşfederler. Gençler, kulüpten kaçmaya çalışırlar, ancak kulübün sahibi ve çalışanları tarafından yakalanırlar ve işkenceye maruz kalırlar.

Amateur Night, düşük bütçesine rağmen, kanlı ve vahşi sahneleri ile izleyicileri şok ediyor. Film, aynı zamanda, cinsellik, şiddet ve insan doğasının karanlık tarafları gibi temaları da ele alıyor.