171 Görüntülenme
An Inspector Calls
7.6 IMDB Puanı

An Inspector Calls

(An Inspector Calls)
Kategori
Yönetmen
Senaryo J.B. Priestley, Helen Edmundson
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.
An Inspector Calls izle ⭐ An Inspector Calls 2015 - İngiltere yapımı Suç, Dram ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Hem orijinal oyun hem de film uyarlamaları olan Müfettiş Çağrıları, gizemli bir müfettişin gelişiyle bozulan zengin bir aile toplantısının etrafında dönüyor. İşte olay örgüsünün bir dökümü:

Ortam: Arthur Birling (zengin patrik), karısı Sybil, oğulları Gerald ve kızları Sheila'dan oluşan Birling ailesi, Sheila'nın Gerald Croft'la nişanını kutluyor.

Müfettiş Geliyor: Kutlama akşamları, Eva Smith adlı genç bir kadının intiharını araştıran Müfettiş Goole'un gelişiyle kesintiye uğrar.

Bir Sırlar Ağı: Müfettiş, her aile üyesini titizlikle sorgulayarak, onlarla Eva Smith arasındaki geçmiş bağlantılar ağını ortaya çıkarır. Gerald'la birlikte her Birling'in Eva ile geçmişte bir karşılaşması olduğu ve bu karşılaşmanın sonuçta onun düşüşüne katkıda bulunduğu ortaya çıktı.

Geçmişle Yüzleşmek: Sorgulama ilerledikçe karanlık sırlar ve geçmişte yapılan yanlışlar ortaya çıkar. Birlingler kendi sorumluluk ve ayrıcalık duygularıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Değişen Şüpheliler: Soruşturmanın odak noktası değişmeye devam ediyor; her Birling, Eva'nın intiharında potansiyel bir şüpheli haline geliyor. Oyun, izleyicinin müfettişin gerçek amaçları hakkında akıllıca tahminlerde bulunmasını sağlıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın