11 Görüntülenme
Angel of the Skies
4.0 IMDB Puanı

Angel of the Skies

(Angel of the Skies)
Kategori
Senaryo Christopher-Lee dos Santos
Angel of the Skies izle ⭐ Angel of the Skies 2013 - Güney Afrika yapımı Suç, Dram ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Göklerin Meleği (2013), İkinci Dünya Savaşı sırasında Kraliyet Hava Kuvvetleri için gönüllü olan genç Güney Afrikalı pilot Yüzbaşı Earl Kirk'ün gerçek hikayesine dayanan bir Güney Afrika savaş filmidir.

Kirk ve ekibi, Almanya üzerinde bir bombalama görevine gönderilir, ancak uçakları düşürülür ve kurtarmak zorunda kalırlar. Kirk ve ekibi daha sonra bir SS subayı tarafından Fransız kırsalında takip edilir.

Yol boyunca Kirk ve ekibi, SS'den saklanmalarına yardım eden Fransız bir çiftçi, güvenliğe ulaşmalarına yardım eden bir Fransız Direniş savaşçısı ve geri dönmelerine yardım eden bir İngiliz istihbarat memuru da dahil olmak üzere çeşitli insanlarla tanışır. İngiltere'ye.

Göklerin Meleği bir cesaret, kararlılık ve hayatta kalma hikayesidir. Aynı zamanda arkadaşlığın ve takım çalışmasının önemini anlatan bir hikaye.

Christopher-Lee dos Santos tarafından yönetilen filmde Earl Kirk rolünde Grant Bowler, SS subayı rolünde Luke Goss ve İngiliz istihbarat subayı rolünde Peter Bowles yer alıyor.

Göklerin Meleği 2013 yılında Güney Afrika'da gösterime girdi ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı. Bazı eleştirmenler filmin tarihsel doğruluğunu ve performanslarını övdü, bazıları ise yavaş ilerlemesini ve aksiyon eksikliğini eleştirdi.

Karışık eleştirilere rağmen Göklerin Meleği, İkinci Dünya Savaşı hakkında önemli bir hikaye anlatan iyi yapılmış bir film. Savaş filmlerinin ve tarihi dramaların hayranlarının ilgisini çekeceği kesin olan bir film.