38 Görüntülenme
Animal House
7.4 IMDB Puanı

Animal House

(National Lampoon's Animal House)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Harold Ramis, Douglas Kenney, Chris Miller
Ödüller 2 ödül & 1 nomination
Animal House izle ⭐ Animal House 1978 - Amerika yapımı Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Animal House, 1978 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. John Landis tarafından yönetilen filmin başrollerinde John Belushi, Tim Matheson, John Vernon ve Karen Allen yer almaktadır.

Film, Faber Koleji'nin Delta Tau Chi adlı öğrenci kulübünün maceralarını konu edinir. Delta Tau Chi, okulun en çılgın ve asi öğrenci kulübüdür. Kulübün üyeleri, sürekli kural ihlali yaparlar ve okul yönetimi ile çatışmaya girerler.

Filmin başında, Delta Tau Chi'nin yeni başkanı olan John Blutarsky (John Belushi), kulübün eski ihtişamını geri getirmeye karar verir. Blutarsky, kulübün üyelerini bir araya getirir ve birlikte bir dizi çılgın parti ve olay düzenlerler.

Dekan Vernon (John Vernon), Delta Tau Chi'nin okul düzenini bozduğuna karar verir ve kulübün kapatılması için harekete geçer. Ancak Blutarsky ve arkadaşları, dekanın planlarını bozmak için ellerinden geleni yaparlar.