280 Görüntülenme
Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu
6.5 IMDB Puanı

Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu

(Annabelle: Creation)
Kategori
Senaryo Gary Dauberman
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.
Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu izle ⭐ Annabelle 2: Kötülüğün Doğuşu (Annabelle: Creation) 2017 - Amerika yapımı Korku, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Annabelle: Creation, 2017 yılında gösterime giren bir korku filmidir. Film, Annabelle (2014) filminin prequelidir. Film, Annabelle bebeğinin yaratılışını ve ilk sahibi olan Mullins ailesinin hikayesini anlatıyor.

Film, Samuel Mullins (Anthony LaPaglia) ve eşi Esther (Miranda Otto), 12 yıl önce kızları Annabelle'i trafik kazasında kaybettikten sonra bir yetimhanenin kapanmasına yardım etmeye karar veren bir oyuncakçı ve eşinin hikayesini anlatıyor.

Mullins'ler, yetimhanenin kızlarını ve rahibesini evlerine davet eder. Ancak, Annabelle'in ruhunun bedenini ele geçiren şeytani bir varlık, evdeki herkesi tehdit etmeye başlar.

Film, Annabelle bebeğinin yaratılışını ve ilk sahibi olan Mullins ailesinin hikayesini anlatıyor. Film, gerilim ve korku dolu bir atmosfere sahiptir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın