396 Görüntülenme
Annem Hakkında Her Şey
7.8 IMDB Puanı

Annem Hakkında Her Şey

(All About My Mother)
Kategori
Senaryo Pedro Almodóvar
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 59 ödül & 40 adaylık. total
Annem Hakkında Her Şey izle ⭐ Annem Hakkında Her Şey (All About My Mother) 1999 - İspanya yapımı Komedi, Dram ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. All About My Mother (1999), Pedro Almodóvar tarafından yönetilen ve yazılan bir İspanyol drama filmidir. Film, Madrid'de yaşayan Manuela adında yalnız bir annenin hikayesini anlatıyor.

Manuela'nın 17 yaşındaki oğlu Esteban, bir trafik kazasında ölür. Manuela, oğlunun babasını bulmak için Barcelona'ya gider. Esteban'ın babası, transseksüel bir kadın olan Agrado'dur. Manuela, Agrado ile birlikte Esteban'ın babasını bulmaya çalışır.

Manuela, Barcelona'da yeni insanlarla tanışır ve yeni deneyimler yaşar. Film, Manuela'nın yolculuğu sırasında karşılaştığı zorlukları ve yaşadığı dönüşümü anlatıyor.

Filmin konusu, Manuela'nın Esteban'ın babasını bulma yolculuğu üzerinden, cinsel kimlik, ebeveynlik, AIDS, ölüm ve yas gibi konuları ele alıyor. Film, Almodóvar'ın karakteristik görsel stili ve duygusal anlatımıyla dikkat çekiyor.

All About My Mother, uluslararası alanda büyük beğeni topladı ve En İyi Yabancı Dilde Film dalında Akademi Ödülü kazandı. Film ayrıca, Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü aldı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın