130 Görüntülenme
Arabalar 3
6.7 IMDB Puanı

Arabalar 3

(Cars 3)
Yönetmen
Senaryo Brian Fee, Ben Queen, Eyal Podell
Ödüller 3 ödül & 24 Adaylık.
Arabalar 3 izle ⭐ Arabalar 3 (Cars 3) 2017 - Amerika yapımı Animasyon, Macera ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Cars 3, 2017 yılında Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan bir Amerikan bilgisayar animasyonlu spor komedi filmidir. Film, 2011 yapımı Cars 2'nin devamı niteliğindedir ve Lightning McQueen'in yeni nesil yarış arabaları tarafından geride bırakıldıktan sonra Piston Kupası'nı kazanmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Film, Lightning McQueen'in Piston Kupası'nda dokuz kez kazanmasından bir yıl sonra başlıyor. McQueen, artık yeni nesil yarış arabaları tarafından geride bırakılmaya başlıyor. Jackson Storm adında genç ve yetenekli bir yarış arabası, McQueen'i pistte geride bırakıyor ve McQueen, Piston Kupası'nı kazanmayı bırakıyor.

McQueen, yarış kariyerini sonlandırmayı düşünüyor, ancak ona ilham veren eski şampiyon Hudson Hornet'in yaşlı tamircisi Smokey ile tanışır. McQueen, Smokey'den yeni nesil yarış arabalarına karşı nasıl rekabet edeceğini öğrenir.

McQueen, yeni bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez'in yardımıyla yeni bir yarış aracına ve yeni bir yarış stratejisine kavuşur. McQueen, Piston Kupası'nın finaline geri döner ve Jackson Storm'a karşı yarışır. McQueen, Storm'u yenmeyi başarır ve Piston Kupası'nı onuncu kez kazanır.

Cars 3, eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Film, animasyonu, hikayesi ve duygusallığı övüldü. Film, 2017 yılında 1 milyar doların üzerinde hasılat elde ederek Pixar'ın en yüksek hasılat yapan altıncı filmi oldu.