295 Görüntülenme
Aşıklar Şehri
8.0 IMDB Puanı

Aşıklar Şehri

(La La Land)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Damien Chazelle
Ödüller 6 Oscar Kazandı. 240 ödül & 296 adaylık. total
Aşıklar Şehri izle ⭐ Aşıklar Şehri (La La Land) 2016 - Amerika yapımı Komedi, Dram ve Müzik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Film, Los Angeles'ta geçiyor. Mia, oyunculuk kariyerine başlamaya çalışan bir garsondur. Sebastian, caz piyanisti olma hayali olan bir barmendir. İkisi, bir trafik kazasında tanışır ve hemen birbirlerine çekilirler.

Mia ve Sebastian, hayallerini gerçekleştirmek için birlikte çalışmaya başlarlar. Mia, bir oyuncu olarak bir şans yakalar ve Sebastian, kendi caz kulübünü açmayı planlar. Ancak, başarıya ulaşmak için yaptıkları fedakarlıklar, aralarındaki ilişkiyi tehlikeye atar.

La La Land, aşk, hayalleri gerçekleştirme ve Hollywood'un ışıltılı dünyasını araştıran bir filmdir. Film, müzikal numaraları, etkileyici görsel tarzı ve duygusal hikayesi ile eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. Film, 2016 yılında 14 Akademi Ödülü'ne aday gösterildi ve altı ödül kazandı, bunlar arasında En İyi Yönetmen, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Orijinal Şarkı yer alıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın