16 Görüntülenme
Aşkın Formülü Yok
7.0 IMDB Puanı

Aşkın Formülü Yok

(Simple Simon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jonathan Sjöberg, Andreas Öhman
Ödüller 3 ödül & 9 Adaylık.
Aşkın Formülü Yok izle ⭐ Aşkın Formülü Yok (Simple Simon) 2010 - İsveç yapımı Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle.
I rymden finns inga känslor (Aşkın Formülü Yok), 2010 yılında İsveç'te çekilen bir romantik komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Andreas Öhman, senaristliğini ise Jonathan Sjöberg üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Bill Skarsgård, Martin Wallström ve Helena af Sandeberg yer almaktadır.

Film, Asperger sendromlu 18 yaşındaki Simon'un hikayesini anlatıyor. Simon, kız arkadaşı Frida tarafından terk edilen ağabeyi Sam'e yeni bir kız arkadaş bulmaya karar verir. Simon, aşk ve duyguları tam olarak anlamasa da, bu konuda bir araştırma yaparak bir plan yapar. Simon'un planı, Sam'i Jennifer adında, tamamen farklı bir kişiliğe sahip bir kızla tanıştırmaktır.

Simon'un planı ilk başta başarılı gibi görünse de, Sam ve Jennifer arasındaki ilişki kısa sürede çıkmaza girer. Simon, Sam'e yardım etmek için elinden geleni yapmaya çalışırken, kendi duyguları da karışır. Simon, Jennifer'a karşı bir şeyler hissetmeye başlar ve bu durum, onun için büyük bir zorluk oluşturur.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın