22 Görüntülenme
Atticus Enstitüsü
5.5 IMDB Puanı

Atticus Enstitüsü

(The Atticus Institute)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chris Sparling
Atticus Enstitüsü izle ⭐ Atticus Enstitüsü (The Atticus Institute) 2015 - Amerika yapımı Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Atticus Institute, 2015 yapımı bir Amerikan mockumentary korku filmidir. Film, 1976 yılında Pennsylvania'daki çok gizli bir hükumet araştırma laboratuvarında yaşanan olayları konu alıyor.

Dr. Henry West (William Mapother), telekinezi, durugörü ve psikolojiyle bağlantılı diğer olguları araştırmak için enstitüyü kurmuştur. Bilimsel yöntemler ile binlerce denek incelenir. Birçoğu fizik kanunlarıyla açıklanamayan doğaüstü yetenekler sergilemektedir.

Enstitüdeki deneyler giderek daha korkutucu ve tehlikeli bir hal alır. Denekler, kontrol edilemeyen paranormal olaylara maruz kalır. Dr. West ve ekibi, deneylerin kontrolünü kaybeder.

Film, gerçek görüntüler ve canlandırmalar kullanarak enstitüdeki olayları anlatıyor. Film, izleyiciye gerçek bir olayı izliyor hissi veriyor.

The Atticus Institute, korku filmi hayranları tarafından olumlu eleştiriler aldı. Film, gerilim dolu atmosferi ve ürkütücü olaylarıyla dikkat çekiyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın