1 Görüntülenme
Ayrılık
5.8 IMDB Puanı

Ayrılık

(The Break-Up)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jeremy Garelick, Jay Lavender, Vince Vaughn
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Ayrılık izle ⭐ Ayrılık (The Break-Up) 2006 - Amerika yapımı Dram, Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Break Up (2006), ayrılık yaşayan Gary Grobowski (Vince Vaughn) ve Brooke Meyers (Jennifer Aniston) çiftini konu alan romantik bir komedi filmidir.

Gary ve Brooke iki yıldır birlikteler ama artık birbirlerinden ayrılmışlar. Gary, hayatından memnun, kaygısız ve olgunlaşmamış bir adamdır. Brooke, hayattan daha fazlasını isteyen, kariyer odaklı bir kadındır.

Bir gün Brooke, Gary'ye ayrılmak istediğini söyler. Gary yıkılmıştır ama ayrılığı kabul eder. Ancak ne Gary ne de Brooke ilişkiyi bırakmaya hazır değil.

Gary ve Brooke birbirlerini geri kazanmak için bir dizi çocukça ve olgunlaşmamış girişimlere başlar. Başkalarıyla çıkarak birbirlerini kıskandırmaya çalışırlar. Ayrıca birbirlerinin ilişkilerini sabote etmeye çalışırlar.

Sonunda Gary ve Brooke birbirlerini hâlâ sevdiklerini anlar. Ayrıca ilişkinin yürümesi için kendi hayatlarında bazı değişiklikler yapmaları gerektiğinin de farkına varırlar.

The Break Up, aşk ve ilişkilerin zorluklarını anlatan komik ve iç açıcı bir film. Aynı zamanda işleri düzeltmek için hiçbir zaman geç olmadığının da bir hatırlatıcısıdır.

Film dünya çapında 205 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek kritik ve ticari bir başarı elde etti. En Sevilen Komedi Filmi Halkın Seçimi Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın