68 Görüntülenme
Babalar ve Kızları
7.0 IMDB Puanı

Babalar ve Kızları

(Fathers & Daughters)
Kategori
Senaryo Brad Desch
Babalar ve Kızları izle ⭐ Babalar ve Kızları (Fathers & Daughters) 2015 - Amerika yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Fathers and Daughters (2015), Gabriele Muccino tarafından yönetilen ve Brad Desch tarafından yazılan bir Amerikan drama filmidir. Film, Pulitzer Ödüllü yazar Jake Davis (Russell Crowe) ile kızı Katie'nin (Amanda Seyfried) hikayesini konu alıyor.

Jake Davis, eşinin ölümünden sonra küçük kızı Katie ile tek başına kalır. Jake, eşinin ölümünden sonra psikiyatrik sorunlar yaşamaya başlar ve Katie'ye yeterince ilgi gösteremez. Bu nedenle Katie, çocukluğunu annesiz ve babasız büyümüş gibi hisseder.

Yıllar sonra, Katie yetişkin bir kadın haline gelir. Ancak Katie, çocukluğunda yaşadığı travmaların etkilerini hala taşımaktadır. Katie, ilişkilerinde sorunlar yaşar ve işinde başarılı olamaz.

Jake Davis de yaşlanmaktadır ve sağlık sorunları yaşamaya başlar. Jake, Katie ile ilişkisini düzeltmek için bir çaba gösterir, ancak Katie, babasını affedemez.

Fathers and Daughters, bir baba ile kızı arasındaki ilişkiyi konu alan duygusal bir filmdir. Film, çocukluk travmalarının yetişkinlikteki etkilerini ve affetmenin gücünü anlatıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın