67 Görüntülenme
Babamın Penguenleri
6.0 IMDB Puanı

Babamın Penguenleri

(Mr. Popper's Penguins)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sean Anders, John Morris, Jared Stern
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Babamın Penguenleri izle ⭐ Babamın Penguenleri (Mr. Popper's Penguins) 2011 - Amerika yapımı Komedi, Aile ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Bay Popper'ın Penguenleri, başarılı ama çok çalışan bir iş adamı olan ve orta yaş kriziyle karşı karşıya kalan Tom Popper'ın hikayesini anlatıyor . Antarktika kaşifi olan ve görüşmediği babasından altı penguen miras alınca hayatı beklenmedik bir değişime uğrar .

Başlangıçta bu tuhaf yaratıklara bakma sorumluluğundan bunalan Tom , onları bir hayvanat bahçesine göndermeyi düşünür. Ancak çocukları penguenlere anında bağlanır ve Tom, kendilerini evlerinde hissetmeleri için dairesinde bir kış harikalar diyarı yaratmaya karar verir.

Bu karar, penguenlerin tüm daireyi kasıp kavurması , buz üzerinde kayarak ortalığı karıştırması ve Tom'un günlük rutinini bozmasıyla komik bir kaosa yol açar. Tom , penguenlerle birlikte yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken, işinde ve eski karısıyla olan ilişkisinde de zorluklarla karşı karşıya kalır.