17 Görüntülenme
Bad Night
4.9 IMDB Puanı

Bad Night

(Bad Night)
Kategori
Senaryo Daniel Kinno
Bad Night izle ⭐ Bad Night 2015 - Amerika yapımı Komedi, Macera ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Bad Night, Chris Riedell ve Nick Riedell tarafından yönetilen ve yazılan 2015 Amerikan kara komedi filmidir. Film, bir grup arkadaşın, bir gece kulübünde geçirdikleri kötü bir geceyi konu alıyor.

Film, Los Angeles'ta yaşayan bir grup arkadaş olan Ashley (Julianna Guill), Jason (Gareth Reynolds), Chris (Jed Rees), Matt (Ted Travelstead), ve Sarah (Molly Ringwald) ile başlıyor. Arkadaşlar, bir gece kulübünde eğlenmek için dışarı çıkarlar.

Gece kulübünde, arkadaşlar bir grup yabancıyla kavga eder. Kavga sırasında, Ashley, Jason'ın arkadaşının telefonunu düşürür. Arkadaşlar, telefonu bulmaya çalışırlar, ancak bu, onları bir dizi talihsiz olaya sürükler.

Arkadaşlar, gece kulübünden kovulur, polis tarafından tutuklanır ve hatta bir cinayetle suçlanır. Sonunda, arkadaşlar, yaşadıkları tüm talihsizliklerden kurtulmayı başarır, ancak bu, onların arkadaşlıklarını test eder.

Bad Night, bir grup arkadaşın, bir gece kulübünde geçirdikleri kötü bir geceyi konu alan, eğlenceli ve düşündürücü bir filmdir. Film, arkadaşlık, aşk ve hayattaki zorlukların üstesinden gelmenin önemini araştırıyor.