36 Görüntülenme
6.8 IMDB Puanı

Batman: Büyük Öfke

(Batman: Bad Blood)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 72 dakika
Yönetmen
Senaryo J.M. DeMatteis, Bob Kane, Bill Finger, Doug Moench, Tom Mandrake, Len Wein, John Calnan, Marv Wolfman, George Pérez, Denny O'Neil
Batman: Büyük Öfke izle ⭐ Batman: Büyük Öfke ( Batman: Bad Blood) 2016 - Amerika yapımı Animasyon, Fantastik ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Batman: Bad Blood, 2016 yılında DC Comics tarafından yayınlanan Amerikan animasyon süper kahraman filmidir. DC Universe Animated Original Movies serisinin 25. ve DC Animated Movie Universe'ün altıncı filmidir. Film, Batman'in esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, Nightwing ve Robin'in liderlerini aramak ve Gotham City'yi yeni tehditlerden korumak için bir araya gelmelerini konu alıyor. Filmde ayrıca Batwoman ve Batwing de yer alıyor.

Film, Batwoman'ın bir grup suçluyu durdurmaya çalışırken Batman'in yardıma geldiği bir sahneyle başlar. İkili, suçluları yenmeyi başarır, ancak aniden ortaya çıkan ve kendini Heretic olarak tanıtan bir kişi, Batwoman'ı etkisiz hale getirir ve Batman'i kaçırır.