86 Görüntülenme
Batman: Harley Quinn
5.9 IMDB Puanı

Batman: Harley Quinn

(Batman and Harley Quinn)
Yönetmen
Senaryo Bruce Timm, James Krieg, Bob Kane
Batman: Harley Quinn izle ⭐ Batman: Harley Quinn (Batman and Harley Quinn) 2017 - Amerika yapımı Animasyon, Aksiyon ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 2017 yapımı animasyon filmi Batman ve Harley Quinn, Poison Ivy ve Floronic Adam Jason Woodrue'nun ölümcül bir toksinle insanlığı yok etmesini engellemek için bir araya gelmek zorunda kalan Batman ve Harley Quinn'in hikayesini anlatıyor.

Film, Poison Ivy ve Woodrue'nun havaya bitkilerin hızla ve kontrolsüz bir şekilde büyümesine neden olan bir toksin salmasıyla başlıyor. Toksin aynı zamanda insanların şiddetli ve saldırgan olmasına da neden olur.

Batman ve Nightwing saldırıları araştırır ve Poison Ivy ile Woodrue'nun insanlığı yok edecek toksinin daha güçlü bir versiyonunu yayınlamayı planladıklarını keşfeder.

Batman ve Nightwing'in Poison Ivy ve Woodrue'yu durdurmak için Harley Quinn'in yardımına ihtiyacı var. Harley Quinn, Joker'e aşık olan ve onun suç ortağı olan eski bir Arkham Asylum psikiyatrıdır. Ancak Harley Quinn yakın zamanda Joker'den ayrıldı ve yoluna devam etmeye çalışıyor.

Batman ve Harley Quinn, Poison Ivy ve Woodrue'yu durdurmak için iş birliği yapar ancak bu sırada kendi kişisel sorunlarıyla da uğraşmaları gerekir. Batman, Harley Quinn'e güvenmekte zorlanıyor, Harley Quinn ise Joker'siz yeni hayatına uyum sağlamaya çalışıyor.

Sonunda Batman ve Harley Quinn, Poison Ivy ve Woodrue'nun insanlığı yok etmesini engellemeyi başarır. Ancak birbirlerine güvenebileceklerini ve ekip olarak birlikte çalışabileceklerini de öğrenirler.

Film, eleştirmenlerin animasyonunu, seslendirmesini ve mizahını övdüğü kritik ve ticari bir başarıydı. Film ayrıca En İyi Uzun Metrajlı Animasyon Filmi - Bağımsız Annie Ödülü'ne aday gösterildi, ancak Coco'ya yenildi.