52 Görüntülenme
Ben Kimim
7.5 IMDB Puanı

Ben Kimim

(Who Am I)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 102 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jantje Friese, Baran bo Odar
Ödüller 6 ödül & 6 Adaylık.
Ben Kimim izle ⭐ Ben Kimim (Who Am I) 2014 - Almanya yapımı Suç, Dram ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Ben Kimim? (Who Am I - Kein System ist sicher), 2014 yapımı bir Alman tekno-gerilim filmidir. Film, Berlin'de küresel şöhrete yönelik bir bilgisayar korsanı grubuna odaklı.

Filmin başrolünde Tom Schilling yer alıyor. Schilling, Benjamin'i canlandırıyor. Benjamin, genç ve yetenekli bir bilgisayar korsanıdır. Benjamin, Max (Elyas M'Barek) adında bir başka bilgisayar korsanı tarafından kurulan CLAY adlı bir hacker grubuna katılır. CLAY, dünyanın en büyük bilgisayar sistemlerini hackleyerek küresel bir sansasyon yaratmak istiyor.

Film, Benjamin'in CLAY grubundaki maceralarını ve bu süreçte kimliğini keşfetmesini anlatıyor. Film, teknoloji, kimlik ve modern dünyanın tehlikeleri gibi temaları ele alıyor.

Ben Kimim?, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, yönetmenliği, oyunculukları ve heyecan verici hikayesi için övgü topladı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın