117 Görüntülenme
Ben Ölmeden Önce
6.4 IMDB Puanı

Ben Ölmeden Önce

(Before I Fall)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Maria Maggenti, Lauren Oliver
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Ben Ölmeden Önce izle ⭐ Ben Ölmeden Önce (Before I Fall) 2017 - Amerika yapımı Dram, Fantastik ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Before I Fall, 17 yaşındaki Samantha Kingston'ın hayatının son gününü tekrar tekrar yaşadığı bir zaman döngüsü drama filmidir. Samantha, okulda popüler bir kızdır ve sevgilisi ile mutlu bir ilişkisi vardır. Ancak 12 Şubat'ta bir kazada hayatını kaybeder.

Samantha, kazadan sonra uyandığında, 12 Şubat'ın ilk gününe geri döndüğünü fark eder. Aynı günü tekrar tekrar yaşamaya başlar ve her seferinde farklı seçimler yapar. Bu süreçte, hayatını ve çevresindeki insanları daha iyi tanımaya başlar.

Samantha, zaman döngüsünden kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, aynı zamanda kendi hayatını ve ölümünün anlamını da sorgular. Film, Samantha'nın dönüşümünü ve hayatının son gününde yaptığı seçimlerin anlamını anlatıyor.

Filmin konusu, Lauren Oliver'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Ry Russo-Young üstlenirken, başrollerde Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller ve Jennifer Beals yer alıyor.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin, zaman döngüsü temasını etkili bir şekilde işlediği ve Samantha'nın karakter gelişimini başarılı bir şekilde anlattığı yorumları yapıldı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın