81 Görüntülenme
Berlin Sendromu
6.3 IMDB Puanı

Berlin Sendromu

(Berlin Syndrome)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shaun Grant, Melanie Joosten, Cate Shortland
Ödüller 1 ödül & 23 Adaylık.
Berlin Sendromu izle ⭐ Berlin Sendromu (Berlin Syndrome) 2017 - Avustralya yapımı Dram, Korku ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Berlin Syndrome, 2017 yılında gösterime giren bir psikolojik gerilim filmidir. Film, Berlin'de tanıştığı bir adam tarafından kaçırılan ve akıbeti bilinmeyen bir fotoğrafçı kadının hikayesini anlatır.

Film, Avustralyalı fotoğrafçı Clare'in Berlin'de bir sergi için bulunduğu sırada, Andi adında bir adamla tanışmasıyla başlar. Clare ve Andi, kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve birlikte vakit geçirmeye başlarlar.

Bir gece, Andi, Clare'i evine davet eder. Clare, Andi'nin evine gider ve ertesi sabah uyandığında kendini Andi'nin dairesinde kilitli bulur. Andi, Clare'e onu sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini söyler.

Clare, kaçmaya çalışır, ancak Andi onu durdurur. Andi, Clare'i hapsetmek için fiziksel ve psikolojik şiddet kullanır. Clare, Andi'nin elinden kurtulmak için çareler arar, ancak başarılı olamaz.

Film, Clare'in Andi'nin esaretinden kurtulmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Film, aşk, tutku, şiddet ve özgürlük gibi temaları ele alıyor.

Filmin yönetmenliğini Cate Shortland üstlenmiştir. Senaryosunu ise, Melanie Joosten ve Cate Shortland yazmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda, Teresa Palmer, Max Riemelt, Matthias Habich ve Saskia Rosendahl yer almaktadır.

Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, güçlü oyunculuklar ve sürükleyici bir hikayeye sahip olduğu söyleniyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın