26 Görüntülenme
Beta Test
4.8 IMDB Puanı

Beta Test

(Beta Test)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nicholas Gyeney, André Kirkman
Beta Test izle ⭐ Beta Test 2016 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.Posta Arabası: Teksas Jack Hikayesi, Terry Miles tarafından yönetilen ve Trace Adkins'in, intikam peşindeki bir ABD Mareşali (Judd Nelson) onu yakalamaya çalıştığında kanun dışı yollarına geri dönmek zorunda kalan eski bir posta arabası soyguncusu Nathaniel Reed'i canlandırdığı 2016 yapımı bir Amerikan Western filmidir. .

Film, 19. yüzyılın sonlarında Teksas sınırında geçiyor. Nathaniel Reed, yeni bir sayfa açan ve hayatının aşkı Sarah (Kelly Overton) ile evlenen eski bir posta arabası soyguncusudur. Ancak intikam peşindeki ABD Mareşali Callahan'ın (Judd Nelson) şehre gelmesiyle barışçıl hayatları bozulur. Callahan, bedeli ne olursa olsun Reed'i adalete teslim etmeye kararlıdır.

Reed, Sarah'yı geride bırakarak kaçmak zorunda kalır. Eski çetesine yeniden katılır ve kanun dışı yollarına geri döner. Ancak Reed bir zamanlar olduğu adam değil. Artık özgürlüğü ve sevdiği insanları korumak için savaşıyor.

Posta Arabası: Teksas Jack Hikayesi, modern bir dokunuşa sahip, heyecan verici ve sürükleyici bir Western filmi. Filmde çarpıcı görseller, heyecan verici aksiyon sahneleri ve sürükleyici bir hikaye yer alıyor.

Film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı. Bazıları filmin aksiyon sahnelerini ve Adkins'in performansını övdü, bazıları ise filmin öngörülebilir olay örgüsünü ve az gelişmiş karakterlerini eleştirdi.