161 Görüntülenme
Beyond the Blackboard
7.6 IMDB Puanı

Beyond the Blackboard

(Beyond the Blackboard)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Camille Thomasson, Stacey Bess
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Beyond the Blackboard izle ⭐ Beyond the Blackboard 2011 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Aile filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 24 yaşındaki idealist öğretmen Stacey, hayalini gerçekleştirerek öğretmenliğe atılır. Fakat atandığı yer, umduğu gibi her şeyin düzenli olduğu bir okul değildir. Gittiği yer, barınaksız çocuklar için kurulan derme çatma bir sınıftan başka bir şey değildir. Öğretmensiz kalan bu çocuklara eğitim vermek üzere görevlendirilen Stacey, başta zorluklar yaşar.

Okulun ve öğrencilerin imkansızlıklarıyla mücadele etmek zorunda kalır. Sınıfta yeterli ders malzemesi yoktur, çocuklar sokaklardan geldiği için eğitim seviyeleri birbirinden farklıdır ve en temel ihtiyaçlarını karşılamak bile zordur. Ancak Stacey pes etmez. Öğrencilerin hayata tutunmalarına yardımcı olmak için elinden geleni yapar.

Stacey, onlara sadece ders vermekle kalmaz, kendi hayatlarına anlam katmaya çalışır. Çocukların yeteneklerini keşfederek onları sanata ve müziğe yönlendirir. Öğrencilerin özgüvenlerini geliştirmek için her fırsatı değerlendirir. Zamanla Stacey, öğrencilerin hayatlarında fark yaratmaya başlar.