26 Görüntülenme
Bir Hayalet Hikâyesi
6.8 IMDB Puanı

Bir Hayalet Hikâyesi

(A Ghost Story)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Lowery
Ödüller 11 ödül & 21 Adaylık.
Bir Hayalet Hikâyesi izle ⭐ Bir Hayalet Hikâyesi (A Ghost Story) 2017 - Amerika yapımı Dram, Fantastik ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
A Ghost Story, David Lowery tarafından yönetilen ve yazılan 2017 yapımı bir Amerikan psikolojik dram filmidir. Filmde Casey Affleck, Rooney Mara, Will Oldham ve Sonia Acevedo rol almaktadır. Film, yakın zamanda ölmüş ve beyaz bir çarşafa sarınmış bir hayalet olan C'nin, ayrı kaldığı karısı M'ye ulaşmaya çalışmasını konu alır.

C, M ile birlikte küçük bir evde yaşamaktadır. Bir gün, C, bir araba kazasında ölür. C, beyaz bir çarşafa sarılır ve evine geri döner. C, M'ye ulaşmaya çalışır, ancak M, C'yi göremez veya duyamaz.

C, yıllar boyunca evin içinde dolaşır. M'yi izlemeye devam eder ve onun hayatının nasıl değiştiğini görür. M, bir süre sonra başka bir adamla tanışır ve evlenir. C, M'nin mutlu olduğunu görmekten rahatsız olur.

Bir gün, M, evini terk eder. C, M'yi takip eder ve onun yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. C, M'ye yardım etmeye karar verir ve onu mutlu etmenin bir yolunu bulmaya çalışır.

A Ghost Story, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Film, görsel stili, duygusal yoğunluğu ve temaları ile övüldü. Film, dünya çapında 12 milyon dolar hasılat elde etti.