56 Görüntülenme
Bir Sonraki Cuma
5.8 IMDB Puanı

Bir Sonraki Cuma

(Friday After Next)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ice Cube, DJ Pooh
Bir Sonraki Cuma izle ⭐ Bir Sonraki Cuma (Friday After Next) 2002 - Amerika yapımı Dram ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Friday After Next (2002), Marcus Raboy tarafından yönetilen, Ice Cube, Mike Epps, John Witherspoon ve Don "DC" Curry'nin başrollerini paylaştığı bir Amerikan komedi filmidir. Film, Friday (1995) ve Next Friday (2000) filmlerinden sonra Friday film serisinin üçüncü ve son filmidir.

Filmde Craig Jones (Ice Cube) ve Day-Day Jones (Mike Epps) ebeveynlerinin evinden taşınmış ve artık kendi başlarına yaşıyorlar. İkisi de Noel arifesinde yerel bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak iş buluyorlar. Ancak evleri soyulup Noel hediyeleri çalınınca geceleri daha da kötüye gider.

Craig ve Day-Day hediyelerini geri almaya kararlıdır ve soyguncuların izini sürmek için yola çıkarlar. Yol boyunca her türlü belaya girerler ve çeşitli eksantrik karakterlerle uğraşmak zorunda kalırlar.

Friday After Next, aile, arkadaşlık ve Noel'in önemi hakkında komik ve iç açıcı bir film. Film unutulmaz tek satırlıklar ve komedi sahneleriyle dolu. Aynı zamanda Craig ve Day-Day'in hikayesini tatmin edici bir sonuca ulaştırdığı için Cuma film serisine de uygun bir son.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın