24 Görüntülenme
Buster’s Mal Heart
6.1 IMDB Puanı

Buster’s Mal Heart

(Buster's Mal Heart)
Kategori
Senaryo Sarah Adina Smith
Buster’s Mal Heart izle ⭐ Buster’s Mal Heart 2016 - Amerika yapımı Suç, Dram ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Buster's Mal Heart, 2016 yılında Sarah Adina Smith tarafından yönetilen ve yazılan bir psikolojik gerilim filmidir. Film, gerçeklik ve rüya arasındaki sınırları bulanıklaştıran, gizemli bir karakter olan Buster'ın hikayesini anlatıyor.

Film, Buster'ın bir dağ evinde kaçak olarak yaşadığı iki farklı hayatı izliyor. Bir yandan, kendini "Son Özgür Adam" olarak adlandıran ve modern toplumdan kaçan bir adamdır. Diğer yandan, Jonah adında, karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat yaşayan bir adamdır.

Buster'ın iki hayatı, bir gün bir yangınla birbirine karışır. Buster, yangında karısını ve çocuklarını kaybeder ve gerçek kimliğini hatırlamaya başlar. Ancak, gerçek kimliği, Buster'ın inandığından çok daha karanlıktır.

Buster's Mal Heart, gerçeklik ve rüya arasındaki sınırları bulanıklaştıran, kafa karıştırıcı ve sürükleyici bir filmdir. Film, izleyicileri Buster'ın zihninin karanlık labirentine götürüyor ve ona gerçekte kim olduğunu sorgulamaya zorluyor.

Filmin başrolünde Rami Malek yer alıyor. Malek'e DJ Qualls, Kate Lyn Sheil, Sukha Belle Potter ve Toby Huss gibi isimler eşlik ediyor.

Buster's Mal Heart, eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı. Film, özgün hikayesi, güçlü oyunculukları ve görsel efektleri ile övüldü.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın