110 Görüntülenme
Büyük Kavga
5.7 IMDB Puanı

Büyük Kavga

(Battle Creek Brawl)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Robert Clouse, Fred Weintraub
Büyük Kavga 1980 ⭐ Battle Creek Brawl - Hong Kong yapımı TÜR, TÜR ve TÜR filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Battle Creek Brawl, 1980 yılında gösterime giren, Jackie Chan'ın başrolünde oynadığı bir dövüş sanatları filmidir. Film, 1930'larda Illinois, Chicago'da geçen ve Chan'ın karakterinin, bir boks turnuvasında dövüşerek ailesini kurtarmaya çalışmasını konu alıyor.

Film, Chan'ın karakteri olan Keung Lung'un, ailesinin geçimini sağlamak için sokaklarda dövüşen bir genç olduğunu anlatır. Keung Lung, bir gün, bir boks turnuvası hakkında duyar. Turnuva, büyük bir ödül parası vermektedir. Keung Lung, ailesi için bu parayı kazanmak için turnuvaya katılmaya karar verir.

Keung Lung, turnuvada ilk turları kolayca geçer. Ancak, finalde, turnuvanın favorilerinden biri olan Big John ile karşı karşıya gelir. Keung Lung, Big John'a karşı büyük bir mücadele verir. Ancak, sonunda Keung Lung, Big John'u yenmeyi başarır ve turnuvayı kazanır.

Keung Lung, turnuvayı kazanarak ailesine büyük bir servet kazandırır. Keung Lung, ailesiyle birlikte yeni bir hayata başlar.