110 Görüntülenme
Buz Devri
7.5 IMDB Puanı

Buz Devri

(Ice Age)
Senaryo Michael J. Wilson, Michael Berg, Peter Ackerman
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 5 ödül & 30 adaylık. total
Buz Devri izle ⭐ Buz Devri (Ice Age) 2002 - Amerika yapımı Animasyon, Komedi ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Manfred, soğuktan kaçmak için güneye göç eden bir mamuttur. Ancak, yolculuk sırasında, bir buz parçasının altından bir insan bebeği bulur. Manny, bebeğin ailesini bulmaya karar verir ve Diego adında bir kılıç dişli kaplan ve Sid adında bir miskin ile bir araya gelir.

Diego, bebeği ailesine ulaştırmak için Manny ile birlikte gitmeye isteksizdir. Ancak, Manny'yi öldürmek için fırsat kollamaktadır. Sid, Manny ve Diego'ya eşlik etmek için gönüllü olur. Sid, Manny ve Diego'nun yolculukları boyunca komik bir rahatlık kaynağı olur.

Manny, Diego ve Sid, bebeğin ailesini bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Yol boyunca, kılıç dişli kaplanlar, dikenli sıçanlar ve diğer tehlikelerle karşılaşırlar. Ancak, sonunda, bebeğin ailesini bulup onu onlara teslim ederler.

Ice Age, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, animasyonu, mizahı ve karakterleri övgü aldı. Film, 2002'nin en yüksek hasılat yapan animasyon filmi oldu ve üç devam filmi daha üretti.