21 Görüntülenme
5.8 IMDB Puanı

Can Çıkar Huy Çıkmaz

(Afterlife of the Party)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Carrie Freedle
Ödüller 1 ödül
Can Çıkar Huy Çıkmaz izle ⭐ Can Çıkar Huy Çıkmaz (Afterlife of the Party) 2021 - Amerika yapımı Komedi, Dram ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Hayatı dolu dolu (özellikle parti açısından) yaşayan genç bir kadın olan Cassie, trajik bir kazada trajik bir şekilde ölür.

Bekleme Odasında Sıkışmış: Cassie, ölümden sonraki yaşam yerine kendisini bir tür göksel bekleme odasında sıkışmış halde bulur. Koruyucu meleği Val durumu açıklıyor gibi görünüyor.

Kanatlarını Kazanmak: Görünüşe göre Cassie "gökyüzündeki büyük partiye" pek hazır değil. Hak kazanmak için Dünya'daki geçmiş eylemlerinden bazılarını telafi etmesi gerekiyor.

Hatalarını Düzeltmek: Val'in rehberliğinde Cassie, sınırlı bir süre için Dünya'ya geri gönderilir. Yaşayanlarla doğrudan etkileşime giremez, ancak geçmiş sorunları çözmek için durumları gözlemleyebilir ve etkilemeye çalışabilir.

Zamana Karşı Yarış: Cassie'nin görevlerini kesin bir süre içinde tamamlaması gerekiyor. Haksızlık ettiği kişilere yardım ederken, aynı zamanda kendi ölümlülüğüyle ve anlamlı bir hayat yaşamanın önemiyle de boğuşuyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın