57 Görüntülenme
Cennet Tepeleri
5.2 IMDB Puanı

Cennet Tepeleri

(Paradise Hills)
Senaryo Sofía Cuenca, Brian DeLeeuw, Nacho Vigalondo
Ödüller 1 ödül & 22 Adaylık.
Cennet Tepeleri izle ⭐ Cennet Tepeleri (Paradise Hills) 2019 - Amerika yapımı Bilimkurgu, Fantastik ve Gizem filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Uma, zengin bir iş adamının kızıdır. Babasının ölümünden sonra, Uma, bir milyarder olan Prescott ile evlenmek zorunda kalır. Prescott, Uma'nın kendi idealindeki eşi olmasını istiyor ve bu yüzden onu Paradise Hills adlı bir tesise gönderir.

Paradise Hills, uzak bir adada yer alan izole bir tesistir. Tesis, kızlara görgü kuralları, vokal dersleri, güzellik bakımları, jimnastik ve kalori ölçümlü diyetler gibi dersler veriyor.

Uma, tesise ilk geldiğinde, buranın rüya gibi bir yer olduğunu düşünür. Ancak, kısa sürede tesisin gerçek yüzünü keşfeder. Tesis, kızların özgürlüklerini ellerinden alan ve onları kendi ideallerine göre şekillendiren bir hapishanedir.

Uma, tesisten kaçmak için Olivia, Yu ve Kiki adında diğer üç genç kadınla birlikte çalışır. Kızlar, tesisin sırlarını ortaya çıkarmaya ve özgürlüklerini kazanmaya çalışırlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın