20 Görüntülenme
Certain Women
6.4 IMDB Puanı

Certain Women

(Certain Women)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Kelly Reichardt, Maile Meloy
Ödüller 11 ödül & 49 Adaylık.
Certain Women izle ⭐ Certain Women 2016 - Amerika yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Certain Women (2016), Kelly Reichardt tarafından yönetilen ve yazılan bir Amerikan drama filmidir. Film, Montana eyaletinde yaşayan üç kadının hayatlarını konu almaktadır.

Film, Laura (Michelle Williams), Gina (Lily Gladstone) ve Beth (Kristen Stewart) adında üç kadının hikâyelerini anlatmaktadır. Laura, bir avukat olarak çalışmaktadır ve evine musallat olan bir adamla uğraşmaktadır. Gina, evli bir adamla ilişki yaşamaktadır ve kocasından kaçmak için planlar yapmaktadır. Beth, yeni bir işe başlayan ve yaşça büyük bir adamla arkadaşlık kuran bir üniversite öğrencisidir.

Film, üç ayrı hikâye içerse de, bu hikâyeler birbirleriyle bağlantılıdır. Film, kadınların hayatındaki zorlukları ve mücadeleleri gerçekçi bir şekilde anlatıyor. Film ayrıca, kadınların aralarındaki dayanışmanın önemine de vurgu yapıyor.

Certain Women, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin oyunculukları, yönetmenliği ve senaryosu övüldü. Film, ayrıca yavaş temposu ve contemplatif atmosferiyle de dikkat çekti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın