230 Görüntülenme
Chopping Mall
5.6 IMDB Puanı

Chopping Mall

(Chopping Mall)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jim Wynorski, Steve Mitchell
Chopping Mall izle ⭐ Chopping Mall 1986 - Amerika yapımı Korku ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Chopping Mall, 1986 yılında gösterime giren ve Jim Wynorski tarafından yönetilen bir Amerikan slasher filmidir. Film, alışveriş merkezinde çalışan bir grup gencin, alışveriş merkezinin güvenlik robotları tarafından öldürülmesine odaklanıyor.

Film, Alison Parks (Kelli Maroney), Suzie Lynn (Barbara Crampton), Rick Stanton (Russell Todd), Linda Stanton (Karrie Emerson), Ferdy Meisel (Tony O'Dell) ve Paul Bland (Paul Bartel) adında altı gencin hikâyesini anlatıyor. Bu gençler, alışveriş merkezinde bir gece parti yapmak için geç saate kadar orada kalırlar.

Ancak, alışveriş merkezinin güvenlik robotları, bir elektrik kesintisi sırasında arızalanır ve önlerine çıkan herkesi öldürmeye başlar. Gençler, alışveriş merkezinde mahsur kalır ve robotlardan kaçmaya çalışırlar.

Chopping Mall, bir B filmi olmasına rağmen, kült bir klasik olarak kabul ediliyor. Film, düşük bütçesine rağmen, zekice yazılmış diyalogları, eğlenceli aksiyon sahneleri ve ikonik robotları ile izleyicileri eğlendiriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın