56 Görüntülenme
Çılgın Tatil
6.4 IMDB Puanı

Çılgın Tatil

(Weekend at Bernie's)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Robert Klane
Çılgın Tatil izle ⭐ Çılgın Tatil (Weekend at Bernie's) 1989 - Amerika yapımı Komedi, Macera ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Weekend at Bernie's (1989) filmi, iki sigorta şirketinde çalışan Larry ve Richard'ın, hafta sonu patronları Bernie'nin lüks adasına davet edilmesiyle başlar. Ancak Larry ve Richard, Bernie'nin öldürüldüğünü keşfederler. Cinayet zanlısı olmaktan korkan Larry ve Richard, Bernie'nin cesedini gizlemeye karar verirler ve onu bir kukla gibi hareket ettirerek, adada hafta sonunu geçirmeye devam ederler.

Bu sırada, Bernie'nin sevgilisinin bir mafya lideriyle ilişkisi vardır ve Bernie'yi öldürtmüştür. Mafya lideri, Bernie'nin ortadan kaybolduğunu öğrenir ve onu bulması için adamlarını adaya gönderir. Larry ve Richard, Bernie'nin ölüsünü korurken aynı zamanda mafya liderinin adamlarından da kaçmak zorunda kalırlar.

Weekend at Bernie's, eğlenceli ve absürt bir komedi filmidir. Film, Larry ve Richard'ın Bernie'nin ölüsünü gizlemek için yaptıkları komik girişimleri anlatıyor. Film aynı zamanda, mafya liderinin adamlarından kaçmanın heyecan verici sahnelerini de içeriyor.