265 Görüntülenme
Çıtır Kızlar
5.7 IMDB Puanı

Çıtır Kızlar

(Coyote Ugly)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Gina Wendkos
Ödüller 4 ödül & 8 Adaylık.
Çıtır Kızlar izle ⭐ Çıtır Kızlar (Coyote Ugly) 2000 - Amerika yapımı Komedi, Dram ve Müzikal filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Coyote Ugly, 2000 yapımı bir Amerikan romantik komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini David McNally, senaristliğini ise Gina Wendkos üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Piper Perabo, Maria Bello, Adam Garcia ve Bridget Moynahan yer almaktadır.

Film, 21 yaşındaki Violet Sanford adlı genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Violet, müzik endüstrisinde kariyer yapmak isteyen bir şarkı sözü yazarıdır. Ancak, Violet'in babası, Violet'in müzik kariyerine karşı çıkmaktadır.

Violet, New York'a taşınmaya ve müzik endüstrisinde şansını denemeye karar verir. Ancak, Violet'in New York'ta işi yoktur ve parası bitmek üzeredir. Bu sırada, Violet, Coyote Ugly adlı bir barda iş bulur.

Coyote Ugly, bir barmen barmaid'lerinin, barda eğlenen müşterilere dans ederek ve şarkı söyleyerek eşlik ettiği bir bardır. Violet, Coyote Ugly'de çalışırken, barın diğer barmenleri olan Zoe, Rachel ve Cammie ile tanışır. Violet, bu kadınlardan çok şey öğrenir ve yeni bir hayata başlar.

Filmin sonunda, Violet, müzik kariyerinde başarılı olur ve kendi şarkılarını yazmaya başlar. Violet, Coyote Ugly'deki günlerini asla unutmaz ve bu günlerin ona çok şey kattığını söyler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın