73 Görüntülenme
Çocuk Oyunu 7: Chucky Geri Dönüyor
5.2 IMDB Puanı

Çocuk Oyunu 7: Chucky Geri Dönüyor

(Cult of Chucky)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Don Mancini
Çocuk Oyunu 7: Chucky Geri Dönüyor izle ⭐ Çocuk Oyunu 7: Chucky Geri Dönüyor (Cult of Chucky) 2017 - Kanada yapımı Korku ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Cult of Chucky, 2017 yılında gösterime giren bir korku filmidir. Film, Child's Play serisinin yedinci filmidir ve önceki filmin devamıdır.

Film, Nica Pierce'in (Fiona Dourif) hikayesini anlatıyor. Nica, dört yıl önce Chucky tarafından ailesini öldürmek için kullanıldığından beri bir psikiyatri hastanesinde bulunmaktadır. Nica, hala Chucky'nin kendisini öldürme planlarından korkmaktadır.

Bir gün, Nica'nın psikiyatristi, hastaların grup terapisini kolaylaştırmak için yeni bir terapötik bebek getirir. Bu bebek, Chucky'nin bir kopyasıdır. Nica ve diğer hastalar, Chucky'nin bebeğin içinde olduğunu ve onları öldürmek istediğini düşünmeye başlarlar.

Nica'nın arkadaşı Andy Barclay (Alex Vincent), Nica'ya yardım etmek için psikiyatri hastanesine gelir. Andy, Chucky'yi öldürmek için Nica ile birlikte çalışır.

Chucky, psikiyatri hastanesinde bir katliam başlatır ve Nica ve Andy ile savaşır. Nica ve Andy, Chucky'yi yenmeyi başarırlar. Ancak film, Chucky'nin tamamen yok olmadığını ve geri döneceğini ima ederek sona erer.

Cult of Chucky, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, eğlenceli ve korkutucu bir yapım olduğu söylendi. Film, serinin hayranları tarafından da beğenildi.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın