6 Görüntülenme
Coin Heist
4.8 IMDB Puanı

Coin Heist

(Coin Heist)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Emily Hagins, Elisa Ludwig
Coin Heist izle ⭐ Coin Heist 2017 - Amerika yapımı Dram, Romantik ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Coin Heist, 2017 yapımı bir Amerikan suç filmidir. Josh Webber tarafından yönetilen film, bir grup üniversite öğrencisinin, okullarının kütüphanesinde saklanan altın sikkeleri çalmaya çalışmasının hikayesini anlatıyor.

Filmin konusu, üniversite öğrencisi Ben (Alex Wolff) etrafında dönüyor. Ben, okulun kütüphanesinde saklanan 10 milyon dolar değerinde altın sikkenin farkındadır. Ben, bu parayı çalmaya karar verir ve arkadaşlarıyla birlikte bir plan yapar.

Ben ve arkadaşları, kütüphanenin güvenlik sistemini hacklemek ve altın sikkeleri çalmak için bir plan yaparlar. Ancak planları, beklenmedik bir şekilde bozulur ve grup, kendilerini bir dizi tehlikeli durumda bulur.

Coin Heist, eğlenceli ve heyecan verici bir suç filmidir. Film, gençlik ve arkadaşlık gibi temaları ele alırken, aynı zamanda suç ve gerilim gibi unsurları da içeriyor.

Filmin eleştirmenlerden aldığı yorumlar genelde olumlu yöndedir. Eleştirmenler filmin mizahi diyalogları, güçlü oyunculukları ve heyecan verici hikayesini övdüler. Film, izleyicilerden de olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 10 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın