18 Görüntülenme
Confirmation
6.8 IMDB Puanı

Confirmation

(Confirmation)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Susannah Grant
Ödüller 2 Primetime Emmy Adaylığı. 3 ödül & 19 adaylık. total
Confirmation izle ⭐ Confirmation 2016 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Confirmation, 2016 yılında gösterime giren, Rick Famuyiwa tarafından yönetilen ve yazılan bir biyografik drama filmidir. Film, Clarence Thomas'ın Yüksek Mahkeme'ye atanması sırasında Anita Hill'in ona karşı cinsel taciz suçlamalarını anlatıyor. Filmde Kerry Washington, Wendell Pierce, Greg Kinnear, Angela Bassett, Matthew Goode ve Vincent D'Onofrio rol almaktadır.

Film, 1991 yılında geçmektedir. Clarence Thomas, Ronald Reagan tarafından Yüksek Mahkeme'ye aday gösterilir. Anita Hill, Thomas'ın kendisine işyerinde cinsel tacizde bulunduğunu iddia eder. Hill'in iddiaları, Amerikan toplumunu ikiye böler.

Film, Hill'in iddialarının araştırılması ve Thomas'ın Yüksek Mahkeme'ye atanmasının onaylanması sürecini anlatıyor. Film, Hill'in cesaretini ve kararlılığını kutluyor.

Confirmation, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Film, Hill'in hikayesini doğru ve saygılı bir şekilde anlattığı için övüldü.

Film, En İyi Film dalında Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Film ayrıca, En İyi Kadın Oyuncu (Kerry Washington), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Greg Kinnear) ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Angela Bassett) dallarında da aday gösterildi.

Confirmation, önemli bir tarihsel olayın güçlü bir anlatımı olan bir filmdir. Film, izleyicilere Hill'in hikayesini ve onun Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki önemini hatırlatıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın