32 Görüntülenme
Darkman II: The Return of Durant
5.1 IMDB Puanı

Darkman II: The Return of Durant

(Darkman II: The Return of Durant)
Yönetmen
Senaryo Robert Eisele, Lawrence Hertzog, Steven McKay
Darkman II: The Return of Durant izle ⭐ Darkman II: The Return of Durant 1995 - Amerika yapımı Aksiyon, Suç ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Hayatta Kalma Mücadelesi: İlk filmdeki olaylardan sonra Dr. Peyton Westlake (Arnold Vosloo) hayatta kalmayı başarmıştır. Yapay deri üzerindeki çalışmalarına devam ederek eski haline dönmeye çalışmaktadır.
Eski Dost, Yeni Düşman: Bilim adamı arkadaşı Dr. Alfred Radcliffe, Peyton'ın eski haline dönmesine yardımcı olmak için çabalar.
Durant'ın Dönüşü mü?: Filmde asıl sürpriz ise Peyton'ın en büyük düşmanı Robert Gurant'ın (Larry Drake) hayatta olabileceği şüphesiyle başlar.
İntikam Ateşi: Peyton, Durant'ın ölmediğini öğrenince intikam duygusu yeniden alevlenir.
Karanlık Adamın Yeni Kimliği: Yapay deri üzerindeki geliştirdiği yeni bir formül sayesinde, artık güneş ışığına maruz kalmadan da geçici bir süre için normal bir görünüme kavuşabilir. Bu sayede "Karanlık Adam" kimliğini gizleyerek Durant'ın izini sürmeye başlar.
Kimlik Karmaşası ve Mücadele: Peyton, bir yandan Durant'la mücadele ederken bir yandan da yapay derininin kalıcılığını sağlamaya çalışır. Bu süreçte kimliğini korumak ve normal hayata dönebilmek için zorlu bir mücadele verir.