25 Görüntülenme
Darkman III: Die Darkman Die
4.8 IMDB Puanı

Darkman III: Die Darkman Die

(Darkman III: Die Darkman Die)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 87 dakika
Yönetmen
Senaryo Michael Colleary, Mike Werb
Darkman III: Die Darkman Die izle ⭐ Darkman III: Die Darkman Die 1996 - Amerika yapımı Aksiyon, Suç ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Paraya İhtiyaç ve Hata: Karanlık Adam olarak bilinen Peyton Westlake (Arnold Vosloo), yapay deri çalışmalarını devam ettirebilmek için paraya ihtiyaç duyar. Cesaretli bir karar vererek uyuşturucu ticareti yapan Peter Rooker'ı soymaya kalkışır.
Tuzak ve İşkence: Soygun başarılı geçse de Darkman, Rooker'ın adamları tarafından yakalanır. Rooker, Darkman'ın süper gücü ve dayanıklılığının sırrını öğrenmeye kararlıdır. Bu amaçla şeytani bir doktor olan Dr. Thorne'u kullanarak Darkman'ı işkence eder ve deneylere tabi tutar.
Kontrol Altına Alınma: Rooker, Dr. Thorne'un yardımıyla Darkman'ın vücuduna bir uzaktan kumanda cihazı yerleştirir. Bu sayede Darkman'ı kontrol ederek kendi çıkarları için kullanmayı planlar.
Kaçış ve İntikam: Darkman, zekası ve çevikliği sayesinde uzaktan kumanda cihazını yok etmeyi başarır. Rooker'ın planını öğrenen Darkman, intikam ateşiyle yanar.