101 Görüntülenme
Deadwood
8.6 IMDB Puanı

Deadwood

(Deadwood)
Kategori
Senaryo David Milch
Ödüller 8 Primetime Emmy Kazandı. 28 ödül & 85 adaylık. total
Deadwood izle ⭐ Deadwood 2004 - Amerika yapımı Dram, Suç ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Deadwood, 2004 yapımı bir Amerikan western filmidir. Film, David Milch tarafından yönetilen ve yazılmıştır. Filmde Timothy Olyphant, Ian McShane, Titus Welliver, Powers Boothe, Molly Parker, Paula Malcomson, William Sanderson ve Brad Dourif rol alıyor.

Film, 1870'li yıllarda Güney Dakota'daki Deadwood adlı bir madenci kampında geçiyor. Film, bu kampın kuruluşunu ve gelişimini anlatıyor.

Film, Deadwood'un kanunsuz ve şiddet dolu bir yer olduğunu gösteriyor. Film, aynı zamanda, bu kampta yaşayan insanların farklı hayatlarını da anlatıyor.

Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı. Olyphant'ın performansı, Milch'in senaryosu ve filmin görsel efektleri övüldü. Film, gişede de başarılı oldu. 25 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Filmin ana temalarından biri, kanunsuzluk ve düzensizlik kavramıdır. Film, kanunsuzluğun ve düzensizliğin toplumda yarattığı etkileri gösteriyor. Film, aynı zamanda, iyi ile kötünün mücadelesini de konu alıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın